Hindrek Ojamaa lõi värava koos lõpuvilega!

Toimetas Indrek Raudkivi
Hindrek Ojamaa.
Hindrek Ojamaa. Foto: Twitter / Jyväskylä JJK

Soome jalgpalli kõrgliigas kohtusid teisipäeval tähtsas matšis eestlase Hindrek Ojamaa koduklubi Vaasa PS ja valitsev Soome meister Helsingi JK. Pealinlased polnud viimases viies matšis võidurõõmu maitsnud ning VPS-il oli kirjas neli järjestikust viiki.

Ligi 2000 pealtvaataja ees rullus lahti tõeliselt dramaatiline vutilahing, mille kroonijuveeliks sai Ojamaa kodupubliku ees üleminutitel löödud viigivärav.

Kuigi HJK läks 55. minutil Lassi Lappalaineni löögist 1:0 juhtima, siis juhtuma hakkas pärast 80. mänguminutit. HJK jäi 82. minutil vähemusse. Ojamaa kodumeeskonnal tekkis rohkem võimalusi mäng viigasadamasse tüürida. 88. minutil näidati HJK mängijale Eldersonile samuti punast kaarti, kes peatas väravajoonel käega VPSi pealelöögi. VPSi ründaja Jerry Vuotilainen põrutas penalti aga mööda! Mõned minutid hiljem, pärast VPSi tormilisi rünnakuid lõi Ojamaa  vasaku jalaga värava ülanurka seisuks 1:1. Koos väravaga kõlas ka lõpuvile. Eestlase koduklubil on kuuest mängust viis punkti ning on 12 meeskonna konkurentsis 10. kohal.