Galerii: Katrina Lehis ja Jüri Salm krooniti Tallinna meistriks

Täna Tallinnas Sõle spordikeskuses peetud epeevehklemise Tallinna meistrivõistlustel võidutses naistest Katrina Lehis (En Garde) ja meestest Jüri salm (Tallinna Mõõk).

Veerandfinaalis alistas Katrina Lehis tulemusega 15:11 klubikaaslase Nelli Differti ja seejärel skooriga 15:10 Madina Azizova (Tallinna Mõõk). Finaalis oli Lehis torgetega 15:13 üle koondise- ja klubikaaslasest Kristina Kuusest.

Kuusk oli veerandfinaalis tulemusega 15:8 parem Gaia-Marianna Salmist (Tallinna Mõõk) ja alistas poolfinaalis koondisekaaslase Irina Embrichi (IREM) skooriga 15:10.

Kolmandad kohad said Irina Embrich ja Madina Azizova.

Kaheksa parema sekka jõudsid veel Julia Beljajeva (Tartu Kalev), Nelli Differt (En Garde), Gaia-Marianna Salm (Tallinna Mõõk) ja Anu Hark (Tallinna Mõõk).

Naiste tulemused.

Meeste veerandfinaalis alistas Jüri Salm klubikaaslase Kasper Tafenau tulemusega 15:5 ja seejärel 15:10 Ruslan Eskovi (Tartu Kalev). Finaalkohtumises oli Jüri Salm seisuga 15:13 parem koondisekaaslasest Peeter Turnaust (En Garde).

Peeter Turnau alistas veerandfinaalis skooriga 15:10 Ilian Bobrovi (SBSK Draakon) ja poolfinaalis torgetega 15:10 klubikaaslase Sten Priinitsa.

Kolmandad kohad said Sten priinits ja Ruslan Eskov.

Kaheksa parema hulka jõudsid veel Elmar Azizov (SBSK Draakon), Ilian Bobrov (SBSK Draakon), Kasper Tafenau (Tallinna Mõõk) ja Markus Salm (Tallinna Mõõk).

Meeste tulemused.

Tagasi üles
Back