Toimetas Indrek Raudkivi

Jäähokiliigas NHL võtsid Idakonverentsi finaali teises matšis mõõtu Boston Bruins ja Carolina Hurricanes. Enne mängu juhtis Boston seeriat avamängu võiduga 1:0.

Bruinsi kaitsemängija Matt Grzelcyk pani kodupubliku rõkkama, kui esimesest kolmandikust oli mängitud 15 minutit. Pisut hiljem suurendas Jake DeBrusk arvulises ülekaalus Bruinsi edu 2:0-le. Boston domineeris kohtumist ning Hurricanes ei suutnud kordagi ohtlikuks saada. Teise perioodi lõpus viskas Matt Grzelcyk Bruinsi eduseisuks juba 4:0. Hurricanes sahistas viimasel kolmandikul Bostoni väravavõrku kahel korral, kuid mängu lõppedes särasid tablool Bostoni võidunumbrid 6:2. Bruins juhib seeriat 2:0.

Teises Stanley karika poolfinaalseerias juhib San Jose Sharks võitudega 1:0 St Louis Bluesi vastu.