Mercedese vormel 1 pealik arutas Hamiltoniga võimalikku Ferrarisse siirdumist

Toimetas Silver Tabo
Copy
Lewis Hamilton (paremal) ja Toto Wolff.
Lewis Hamilton (paremal) ja Toto Wolff. Foto: Hoch Zwei / ZUMAPRESS.com

Vormel 1 sarja kuuluva Mercedese meeskonna boss Toto Wolff tunnistas, et viiekordse maailmameistri Lewis Hamiltoni võimalik siirdumine Ferrarisse tuli eelmisel aastal peetud lepinguläbirääkimiste käigus britiga jutuks.

«Suurem osa sõitjaid unistab ühel päeval Ferrarisse kuulumisest, nii et tuleb mängida erinevaid stsenaariume läbi. Meil oli üsna avatud vestlus,» meenutas Wolff Sky Sportsi vahendusel.

«Olen täheldanud, et vestlused minu ja Lewise vahel on alati väga läbipaistvad. Praegu on kõik suurepärane. Ma usun, et suudame talle pakkuda masinat, millega ta on võimeline oma eesmärke saavutama,» tõdes Wolff.

«Kui jätkame sellise auto pakkumist, siis tal pole põhjust lahkuda, me väga tahaks, et ta jääks veel paikseks. Ja kui ühel päeval peaksid teekonnad lahku minema, siis see on väga positiivne ning igaüks meist püüab saavutada edu teistsugusel viisil. Mingit draamat pole,» lisas 47-aastane austerlane.

2013. aastal McLareni meeskonnast Mercedesesse kolinud Hamilton on hõbenoolte ridades võitnud neli meistritiitlit, praegune leping Mercedesega kehtib 2020. aasta lõpuni.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles