Kalev/Cramo alistas finaalseeria teises kohtumises kindlalt Kalev/TLÜ

Olybet korvpalli meistriliiga finaalseeria teises kohtumises alistas BC Kalev/Cramo 101:73 Tallinna Kalev/TLÜ.

Avakohtumises oli Kalev/Cramol vaja kõvasti vaeva näha, et Kalev/TLÜ-le vastu saada. Kalev/TLÜ suutis avakohtumist pikalt ka juhtida, kuid lõpus võttis siiski tugevam Kalev/Cramo oma ja võitis kohtumise 87:78.

Tänases kohtumises olid jõuvahekorrad juba palju selgemalt paigas. Kalev/Cramo asus juba esimesel veerandajal kohtumist 27:14 juhtima ning ka teisel veerandajal pandi samasuguse hooaga edasi. Poolajapausile mindi Kalev/Cramo 56:33.

Kolmandal veerandajal võttis Kalev/Cramo juba veidi rahulikumalt ning Kalev/TLÜ sai veerandajaga ka 22 punkti visatud, kuid enne viimast veerandaega oli Kalev/Cramo edu siiski turvaline 77:55. Viimasel veerandajal suurendas Kalev/Cramo veelgi eduseisu ja nii võeti võit seisuga 101:73.

Kalev/Cramo resultatiivseimaks oli Branko Mirkovic 16 punktiga, Tanel Kurbas aitas kaasa 14 punktiga. Kalev/TLÜ poolt tõid võrdselt 13 punkti nii Damarcus Jamaal Harrison, Ronald Eric Mc Ghee ning Kaido Saks.