Red Bulli värvid Renault' vastu vahetanud Ricciardo: mõjun tiimile positiivselt

Toimetas Silver Tabo
Copy
Daniel Ricciardo.
Daniel Ricciardo. Foto: Luca Bruno / AP

Kahe hooaja vahel Red Bulli vormel 1 meeskonnast Renault’sse liikunud Daniel Ricciardo usub, et ta on mõjunud tiimile positiivselt.

29-aastane austraallane lahkus Red Bullist pärast viit hooaega, mille jooksul võitis seitse etappi, et aidata Prantsusmaa tootjal Renault kuninglikus vormelisarjas areneda. Senise hooajaga on Ricciardo saanud parimal juhul kirja seitsmenda koha (see on tema ainsaks punktikohaks – toim) ning asub MM-sarja üldarvestuses 12. kohal.

«Motivatsioon pole kindlasti kadunud. See võtab natuke rohkem aega, püüan endast parimat anda,» rääkis Ricciardo portaalile Motorsport.com. «Mul on tunne, et meeskond kasvab aina rohkem kokku ning areneb. Ma ei ütle, et see on kõik nii tänu minule, vaid vähemalt on minu mõju olnud positiivne,» ütles ta.

«Ma naudin seda. Ma tõesti teen seda. Sooviksin saada paremaid tulemusi, loodetavasti tuleb meil seekord eriline nädalavahetus,» ütles Ricciardo sel nädaldavahetusel peetava hooaja kuuenda etapi Monaco GP eel.

Kui eelmisel hooajal sai Renault meeskondlikus arvestuses neljanda koha, siis praegu hoitakse kümne tiimi konkurentsis 12 punktiga kaheksandat positsiooni.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles