New York Times soovitab Kontaveidil silma peal hoida

Anett Kontaveit.

FOTO: Harry Langer/DeFodi.eu / imago images / DeFodi

Mainekas väljaanne New York Times soovitab pühapäeval algaval Prantsusmaa lahtiste tenniseturniiril eestlannal Anett Kontaveidil (WTA 17.) silma peal hoida.

New York Times kirjutab, et kuigi Kontaveit pole suure slämmi turniiril kunagi neljandas ringist kaugemale jõudnud, võiks tänavune aasta olla just eestlanna oma. Artiklis tuuakse välja, et Kontaveit jõudis eelmisel kuul Stuttgardis finaali, kus pidi tunnistama Petra Kvitova paremust.

«Kontaveit on tugeva löögi ja kiire liikuvusega mitmekülgne mängija. Ta jõudis ka Miami Openil poolfinaali, kus kaotas Ashleigh Bartyle. Seejärel jäi Kontaveit Indian Wellsil 16 parema seas alla Karolina Pliškovale. Kokkuvõttes on Kontaveit võitnud viimasest 15 matšist kümme,» kirjutas väljaanne.

Koos Kontaveidiga tõi New York Times nimekirjas välja veel hollandlanna Kiki Bertensi (WTA 4.) ning šveitslanna Belinda Bencici (WTA 15.).

17. asetusega Kontaveit kohtub Prantsusmaa lahtiste esimeses ringis maailma edetabelis 73. kohal paikneva Karolina Muchovaga. Kontaveit pole endast aasta noorema tšehhitariga varem tenniseväljakul kohtunud. Edu korral tuleks teise ringi vastane paarist Irina-Camella Begu (Rumeenia, WTA 118.) – Lin Zhu (Hiina, 108.).

Postimees ja Kanal 12 näitavad kõiki Kontaveidi ja Kanepi mänge otsepildis. Lisaks on kavas nii naiste kui ka meeste poolfinaalid ja finaalid ning võistluspäevade kokkuvõtted.

Tagasi üles