Robert Täht peab läbirääkimisi Euroopa tippklubiga

Robert Täht.

FOTO: cev.lu

Kui eelmisel nädalal levis võrkpallimaailmas kuulujutt, et Eesti koondise nurgaründaja Robert Täht vahetab Türgi-siseselt klubi, liikudes Izmiri Arkasest Istanbuli Galatasaraysse, siis nüüd kirjutab portaal volleynews.it, et meie mehe teenetest on huvitatud Euroopa tippu kuuluv Perugia.

Portaal märgib, et tänavu Itaalia meistriliigas hõbemedali pälvinud Perugia ja 25-aastane Täht pole lepingutingimustes kokkuleppele jõudnud, aga läbirääkimised on alanud hästi. Täht ja Arkas kuulusid lõppenud hooajal Meistrite liigas Perugiaga samasse alagruppi, Perugia võitis mõlemad mängud 3:1.

Postimees võttis värskete kuulujuttude valguses Tähega telefonitsi ühendust ning Eesti koondise võtmemängija kinnitas, et peab Perugiaga läbirääkimisi, kuid rohkemat ei soovinud ta avaldada, öeldes, et lähipäevil peaks tema tulevik selgeks saama. Peale selle märkis Täht, et eelmisel nädalal esile kerkinud Galatasaray-kõlakad vastavad samuti tõele.

Perugia on kolmel järjestikusel hooajal jõudnud Meistrite liigas poolfinaali. Tänavu jäädi nelja parema hulgas mängudega 2:3 ja 1:3 alla Venemaa tippklubile Kaasani Zenitile. Mullu krooniti Perugia kõrgetasemelise Itaalia meistriliiga tšempioniks.

2017-18 hooajal mängis Itaalia meistriliigas Tähe hea sõber ja koondisekaaslane, 25-aastane diagonaalründaja Renee Teppan, kes kuulus toona poolfinaali jõudnud Trentino ridadesse.

Tagasi üles