Tallinna Kalev viigistas värske karikavõitjaga ning kukutas Tammeka viimaseks

Silver Tabo
Narva Trans (punases) vs Tallinna Kalev.
Narva Trans (punases) vs Tallinna Kalev. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Eesti jalgpalli kõrgliiga 14. vooru avasid värske Evald Tipneri karikavõitja Narva Trans ning Tallinna Kalev. Liigatabeli keskmik Trans jäi küll enne tänast viimasel kohal paikneva Kalevi vastu 1:2 kaotusseisu, kuid suutis lõpu eel ikkagi 2:2 viigi välja võidelda.

Külalised läksid kohtumist kaks korda juhtima, kui esmalt lõi 20. mänguminutil avavärava Hannes Anier ning 52. minutil sai jala valgeks Mark Petrov. Kodumeeskond vastas aga kahe viigitabamusega, kui 45. minutil skooris Viktor Plotnikov ning kuus minutit enne normaalaja lõppu Markas Beneta.

Liigatabelis tõusis Kalev üheksa punktiga kaheksandale kohale, edestades parema väravate vahe tõttu ühe mängu vähem pidanud, kuid samade punktide peal olevat Maardu Linnameeskonda. Viimaseks langes samuti ühe vähem peetud matši juures kaheksa silmaga Tartu JK Tammeka. Trans jätkab 18 punktiga viiendal real.

Homme on Premium liigas kavas kaks matši, kui tiitlikaitsja Nõmme Kalju võõrustab Maardut ning Viljandi Tulevik sõidab külla Tammekale.