Maradona Manchester Unitedile: kui tahate tiitleid, palgake mind

Diego Maradona. FOTO: Alexander Demianchuk / Alexander Demianchuk/TASS

Argentina jalgpallilegend Diego Maradona teab Manchester Unitedi probleemidele lahendust. Et klubi taas tiitleid hakkaks võitma, tuleb teha vaid üht – palgata peatreeneriks Maradona.

Maradona juhendab praegu Mehhiko teises divisjonis mängivat Dorados de Sinaloat, kuid oleks pakkumise korral meeleldi valmis siirduma Inglismaale, et viimastel aastatel hiilguse kaotanud Manchester United taas Inglismaa jalgpalli esiklubiks viia.

«Kui Manchester United vajab treenerit, siis mina olen selleks õige mees. Nad müüvad küll üle maailma palju jalgpallisärke, aga nad vajavad ka karikaid. Mina saaksin neid sellega aidata,» ütles Maradona ajakirjale FFT.

«Manchester United oli pikka aega minu lemmiklubi Inglismaalt. See meeskond mängis Alex Fergusoni juhendamise ajal suurepäraselt. Aga praegu eelistan Manchester Cityt. Ma tean, et ma ei tohiks niimoodi oma eelistusi muuta, kuid selle põhjuseks on Kun (Sergi Agüero – toim). Me suhtleme palju ja ta mängib heas meeskonnas,» ütles Maradona.

Maradonal on juba ka mõned Unitediga seotud mõtted. «Mulle meeldis Unitedist Ander Herrera (Unitedis ta ei jätka - toim). Paul Pogba? Ta ei tööta piisavalt palju,» ütles argentiinlane.

Tagasi üles
Back