Eesti U19 koondis asub rinda pistma Liverpooli, Aston Villa ja Fulhami eakaaslastega

Eesti U-19 jalgpallikoondis

FOTO: Christer Palu/Jalgpall.ee

Täna algab Tartus ja Võrus toimuv noormeeste U19 vanuseklassi Balti turniir. Avapäeval on Tartus meie vastaseks Soome koondis.

Kõikide meeskondade ridades leidub mängijaid nii kohalikest tippmeeskondadest kui ka nimekatest välisklubidest. Teiste seas saab väljakutel näha Liverpooli, Aston Villa, Blackburn Roversi, Fulhami (kõik Inglismaa), Udinese, Ascoli, Hellas Verona ja SPALi (kõik Itaalia) mängijaid.

Eesti – Soome mängu avavile kõlab täna Tartu Tamme staadionil kell 18.00. Turniiri avamäng leiab aset Võru linnastaadionil, kus kell 15.00 pannakse pall mängu Läti – Leedu mängus.

Turniiri passid on saadaval Piletilevis. Ühe turniiripassi hind on 5 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele sissepääs tasuta. Üksikmängu piletid on müügil kohapeal hinnaga 3 eurot.

Kõiki kohtumisi saab vaadata otsepildis: Eesti mänge saab jälgida Soccernet.ee portaali vahendusel, teiste kohtumiste otsepildi leiab jalgpall.ee leheküljelt.

Turniiri ajakava:

6. juuni 15.00 Läti – Leedu, Võru linnastaadion

6. juuni 18.00 Eesti – Soome, Tartu Tamme staadion

7. juuni 15.00 Soome – Läti, Võru linnastaadion

7. juuni 18.00 Leedu – Eesti, Tartu Tamme staadion

9. juuni 13.00 Eesti – Läti, Võru linnastaadion

9. juuni 13.00 Leedu – Soome, Tartu Tamme staadion

Eesti U19 koondis:

Väravavahid

1 Rene Merilo (23.08.2001) – Paide Linnameeskonnd

12 Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad

15 (3)* Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)

4 (5) Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond

21 (23) Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu

5 (15) Erik Kruglov (09.02.2002) – Tallinna FCI Levadia (laenul Kohtla-Järve JK Järvest)

2 Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka

26 (25) Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka

16 Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond

18 Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka

3 (4) Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora

Ründajad ja poolkaitsjad

13 Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United

17 Daniil Petrunin (22.03.2001) – Tallinna FCI Levadia

10 Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond

20 (21) Matthew Luke Varav (21.09.2001) – Strikers FC South Bay (USA)

9 (20) Deivid Andreas (01.06.2002) – СF Reus Deportiu (ESP)

23 (19) Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka

14 Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora

6 Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka

8 Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)

7 Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia

19 (9) Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus

11 Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC

Peatreener: Indrek Koser

Abitreener: Andres Koogas

Väravavahtide treener: Rait Oja

Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo

Videoanalüütik: Joonas Kuusemäe

Mänedžer: Robert Lepik

*Sulgudes numbrid valgetes särkides

Soome koondis:

Väravavahid

1 Viljami Sinisalo (11.10.2001) – Aston Villa FC (ENG)

12 Julius Schmid (01.06.2001) – SpVgg Unterhaching (GER)

Kaitsjad

2 Patrik Raitanen (13.06.2001) – Liverpool FC (ENG)

3 Julius Perälä (29.09.2001) – Pallo-Iirot

4 Noah Nurmi (06.02.2001) – Esbjerg fB (DEN)

5 Seth Saarinen (05.05.2001) – HJK

14 Tony Miettinen (23.09.2002) – KuPS

16 Joel Laitinen (18.04.2001) – PEPO

18 Joonatan Laine (11.06.2001) – FC Honka

Poolkaitsjad

6 Oskari Sallinen (22.06.2001) – FC Groningen (NED)

7 Axel Vidjeskog (14.04.2001) – FF Jaro

8 Pyry Hannola (21.10.2001) – FC Midtjylland (DEN)

11 Arlind Sejdiu (11.08.2001) – FC Honka

15 Otto Ollikainen (22.01.2001) – HJK

17 Robbie Azodo (23.04.2001) – FC Honka

19 Janne-Pekka Laine (25.01.2001) – Ilves

20 Julius Tauriainen (18.04.2001) – HJK

Ründajad

9 Terry Ablade (12.10.2001) – Fulham FC (ENG)

10 Maximo Tolonen (04.03.2001) – SJK

13 Jeremiah Streng (08.11.2001) – SJK

Peatreener: Kai Nyyssönen

Treener: Juho Rantala

Väravavahtide treener: Jani Meriläinen

Videoanalüütik: Kalle Marjamäki

Füsioterapeut: Niklas Virtanen

Varustaja: Sami Miettinen

Läti koondis:

Väravavahid

Ivans Dubodelovs (08.02.2001) – BFC Daugavpils

Ignatijs Koļesņiks (08.06.2001) – FK Ventspils

Sergejs Vilkovs (03.09.2002) – RFS

Kaitsjad

Gabriels Kirkils (24.05.2001) – FS Metta

Dmitrijs Rakuls (21.02.2002) – BFC Daugavpils

Kristers Daniels Lībeks (04.04.2001) – FK Liepāja

Daniels Fedorovičs (07.10.2001) – FS Metta

Deniss Žuravļovs (14.06.2001) – RFS

Roberts Zelmanis (18.04.2001) – RFS

Kirils Iļjins (03.05.2001) – BFC Daugavpils

Normunds Uldriķis (29.01.2001) – FS Metta

Poolkaitsjad

Jēkabs Lagūns (16.01.2002) – FS Metta

Rihards Ozoliņš (31.05.2001) – FS Metta

Deniss Meļņiks (07.09.2002) – RFS

Edgars Ivanovs (07.10.2001) – BFC Daugavpils

Roberts Magrins (24.01.2001) – BFC Daugavpils

Aleksejs Krjukovičs (05.01.2001) – FS Metta

Aleksejs Buksovs (25.03.2001) – SK Super Nova

Deniss Stradiņš (01.03.2001) – FK Spartaks Jūrmala

Maksims Sidorovs (17.09.2001) – FK Liepāja

Niks Dusaļijevs (17.01.2001) – FK Ventspils

Ründajad

Raimonds Krollis (28.10.2001) – FS Metta

Gļebs Cvetkovs (06.02.2002) – Ascoli Calcio (ITA)

Peatreener: Jakub Dovalil

Abitreener: Viktors Mazurs

Väravavahtide treener: Vjačeslavs Dusmanovs

Arst: Anatolijs Makejevs

Füsioterapeut: Sergejs Pečnikovs

Mänedžer: Ņikita Rjabokoņs

Konsultant: Jurijs Popkovs

Leedu koondis:

Väravavahid

1 Kajus Urbietis (08.04.2001) – FC Džiugas

12 Povilas Survila (27.02. 2001) – Stumbras

Kaitsjad

13 Modestas Vainikaitis (25.01.2002) – FA Šiauliai

23 Egidijus Dusevičius (26.04. 2001) – Riteriai

17 Matas Dedura (17.05.2002) –  Kauno SM Tauras

4 Vakaris Kalėda (02.05.2001) – Dainava

3 Žygimantas Baltrūnas (11.03.2001) – Padova (ITA)

7 Valdas Paulauskas (04.02.2001) – Riteriai

Poolkaitsjad

16 Deividas Puodžiūnas (30.07.2002) – FA Šiauliai

6 Eugene Park (20.02.2001) – FC Hurth (GER)

5 Augustas Valukonis (08.08.2001) – FK Vidzgiris

8 Deimantas Rimpa (13.03.2002) – Spal (ITA)

18 Kristianas Belousas (05.11.2001) – Fulham (ENG)

11 Vilius Piliukaitis (10.03.2001) – Blackburn Rovers (ENG)

14 Karolis Žebrauskas (12.06.2002) – Udinese (ITA)

10 Linas Zingertas (26.01.2002) – Hellas Verona (ITA)

15 Lukas Juodkūnaitis (15.06.2001) – FK Vilnius

21 Augustas Aldonis (09.03.2001) – FK Vytis

Ründajad

20 Juozas Lubas (22.05.2002) – FC Stumbras

9 Augustinas Klimavičius (24.04.2001) – Spezia (ITA)

19 Meinardas Mikulėnas (09.07.2002) – FK Žalgiris

Peatreener: Valdas Trakys

Abitreener: David Afonso

Väravavahtide treener: Algirdas Surgautas

Füsioterapeut: Karolis Šumauskas          

Mänedžer: Aleksandras Jefišovas

Kohtunikud: Roomer Tarajev, Marko Liiva, Siim Rinken, Martti Pukk, Andrei Karhu, Karl Koppel.

Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Richard Toom, Silver Sepp, Petteri Schulz, Ahti Lepp, Maikel Mikson, Thor Vaas, Rasmus Maalinn, Reigo Teearu.

4. kohtunikud: Raiki Mäng, Rait Ojanurme, Elar Tarkus, Kristjan Kattus.

Tagasi üles