Jäähokiliigas NHL peeti läinud ööl finaalseeria viies kohtumine, kus St. Louis Blues alistas võõrsil Boston Bruinsi 2:1 ning asus finaalseeriat 3:2 juhtima.

Skoori avas Ryan O'Reilly, kes sai teise kolmandiku esimesel minutil efektse jalgevahelt söödu Sanfordilt ning lõi litri kindlalt väravasse.

Teise kolmandiku keskel võitis Blues veahõngulisest olukorrast litri ning David Perroni terav sööt värava alla põrkas Bruinsi väravavahist Tuukka Raski jalast sisse.

Bruins aga üritas mängu tagasi tulla ning paar minutit hiljem viskas Jake Debrusk suurepärase värava, vajutades tugeva löögi üles nurka.

Sellest aga ei piisanud ning St. Louis Blues lahkus mängu võitjana.

St. Louis Blues on nüüd ühe võidu kaugusel Stanley karika võidust. Varem ei ole nad seda kordagi võitnud.

Finaalseeria järgmine mäng peetakse pühapäeval St. Louis Bluesi kodustaadionil.