CSKA tegi finaalseeria teises mängus Himkiga sotid selgeks juba esimesel veerandajal

Kris Ilves
Sergio Rodriguez (CSKA, sinises) ja Jordan Mickey (Himki, kollases).
Sergio Rodriguez (CSKA, sinises) ja Jordan Mickey (Himki, kollases). Foto: Mikhail Aleksandrov / Mikhail Aleksandrov/TASS

Moskva CSKA asus korvpalli VTB Ühisliiga finaalseeriat mängudega 2:0 juhtima, saades kodusaalis linnarivaal Himkist jagu 103:92.

CSKA pani võidule korraliku aluse juba esimesel veerandajal, mille võõrustajad võitsid suisa 30:15, ning poolajapausile mindi 55:37 eduseisul. Terve mängu vigastatud Aleksei Švedita mänginud Himki jõudis vahepeal küll kümne punkti kaugusele, ent teisel poolajal imet ei sündinud. CSKA saavutas üpris kerge vaevaga 21-punktilise võidu.

CSKA parimaks punktitoojaks kerkis Sergio Rodriguez, kelle arvele kogunes 16 punkti (kolmesed 4/5). CSKA poolel jõudsid kahekohalise punktisummani ka Nando de Colo (14), Cory Higgins (14), Othello Hunter (14), Nikita Kurbanov (13) ja Joel Bolomby (12). Üleplatsimees oli aga Himki äss Antonio Crocker 26 punktiga, kes tabas seitsmest kaugviskest viis.

Kolme võiduni peetava finaalseeria kolmas mäng toimub esmaspäeval, 10. juuni Himki kodusaalis.