Narvas selgusid palavuses joostud poolmaratoni Eesti meistrid

Tiidrek Nurme.
Tiidrek Nurme. Foto: Liis Treimann

Narvas selgitati täna ligi 30-kraadises palavuses Narva Energiajooksu raames välja poolmaratoni (21,1 km) Eesti meistrid. Meestest võitis tiitli suure eduga Tiidrek Nurme ja naistest Liina Luik, kirjutab portaal Jooksja.ee.

Palav ilm tegi oma töö, kuid vaatamata sellele jõudis Nurme (TÜASK) Eesti meistrina finišisse ajaga 1:07.11, edestades järgmist lõpetajat üle kuue minuti. Hõbemedal kuulub Roman Fostile (Sparta) ajaga 1:13.50 ja pronskile jooksis end Raido Mitt, kes kaotas Fostile vaid kuue sekundiga. Eesti meestele konkurentsi pakkunud Keenia jooksja Ibrahim Mukunga leppis sedapuhku viienda kohaga.

Naistest võitis Eesti meistritiitli Luik (TÜASK) ajaga 1:21.38. Hõbemedalile jooksis end Kaisa Kukk (Treeningpartner) tulemusega 1:23.20 ja pronksile tõusis distantsi teises pooles Marion Tibarist möödunud Kaia Lepik (Täppsportlased) ajaga 1:25.50.

Narva Energiajooksu poolmaratoni tulemused.

Loe refereeritud artikli täisteksti Jooksja.ee leheküljelt.