Himki korvpallurite riietusruumis tehti Ühisliiga finaalmängu ajal puhas vuuk

Himki meeskonna hooajalõpp ei möödunud just parimal moel. Esiplaanil peatreener Rimas Kurtinaitis.

FOTO: Mihhail Aleksandrov/TASS/Scanpix

Himki korvpallurite hooaeg poleks saanud halvemini lõppeda. Lisaks Moskva CSKA-lt saadud 0:3 kaotusele VTB Ühisliiga finaalseerias tehti eile peetud viimase mängu ajal nende riietusruum tühjaks. Kodusaalis!

Ajalehe Sport-Ekspress hinnangul kurvastas see Himki mängijaid hõbemedalitest veelgi rohkem. Kurikael murdis meeskonna riietusruumi veidi enne mängu algust. Ta varastas mängijate isiklikke asju ja põgenes.

Kahju täpse ulatuse ja kannatanute arvu väljaselgitamisega tegelevad politseiorganid. Korrakaitsjatele anti ka videokaamera salvestis, millel oli varast näha.

Kui korvpallurid nägid pärast 62:80 kaotatud mängu riietusruumis avanenud pilti, tegid nad ka palju postitusi sotsiaalmeediasse, avaldades ka pilte tõenäolisest vargast. Fotod ilmusid näiteks Himki kapteni Sergei Monja, Ühisliiga hooaja parima mängija Aleksei Švedi, samuti Jegor Vjaltsevi, Janis Timma Instagrami kontol.

«Tänase finaalmängu ajal varastas see mees meie riietusruumi tühjaks. Raha, kellad ja meile väga hinnalised asjad. Kes nägi seda meest või teab tema nime või asukohta - kirjutage Директ@khimkibasket. Abistava info eest vaevatasu,» kirjutas Timma ja lisas turvakaamera pildi vargast.

Tagasi üles