Atletico omanik: Antoine Griezmanni liitumine Barcelonaga on juba ammu teada

Antoine Griezmann mullu Venemaal MM-trofeega.

FOTO: ODD ANDERSEN / AFP

Kuulujutt, mis eelmisel kuul mühinal lendama läks ja seejärel aina hoogu kogunud, saab peagi reaalsuseks: Barcelona jalgpalliklubi omandab Madridi Atleticolt ründaja Antoine Griezmanni mängijaõigused.

Greizmann andis möödunud klubihooaja lõpus teada, et lahkub Atleticost. Täna hüüdis Atletico omanikeringi kuuluv Miguel Angel Gil Marin, et prantslane kannab järgmisel hooajal Barcelona särki, kirjutab Sky Sports. «Ma olen tema tulevase mängupaiga osas kindel. See on juba märtsist teada, et ta hakkab mängima Barcelonas,» sõnas ta.

Barcelona pole küll ametlikku teadet Griezmanni soetamisest avaldanud, aga suure tõenäosusega maksab Hispaania hiid liigarivaalile 120 miljonit eurot, mis on väljaostuklausel Griezmanni Atletico-lepingus.

Mullu Prantsusmaa rahvusmeeskonnaga maailmameistriks kroonitud Griezmann mängis Atleticos viis täispikka hooaega, mil sai kirja 256 mängu ja lõi 133 väravat. Kõigil viiel hooajal oli Griezmann Atletico suurim väravakütt. 28-aastane ründaja võitis Atleticoga hooajal 2017/18 jalgpalli Euroopa liiga, mullu augustis Tallinnas peetud UEFA superkarika ja 2014. aastal Hispaania karika.

Tagasi üles