Brasiilia alustas kodust Copa Americat kindla võiduga, kuid publik vilistas meeskonna välja

Toimetas Silver Tabo
Philippe Coutinho (esiplaanil) lõi Brasiilia särgis lühikese ajaga kaks väravat. Foto: Nelson Antoine / AP

Brasiilia jalgpallikoondis alustas kodust suurturniiri Copa America võidukalt, kui alistas A-alagrupi mängus tulemusega 3:0 Boliivia.

Kodumeeskonna viis pärast väravateta lõppenud avapoolaega 50. minutil penaltist juhtima Philippe Coutinho, kes duubeldas ühtlasi eduseisu kõigest kolm minutit hiljem. 3:0 lõppseisu vormistas 85. minutil Everton.

Hoolimata võidukast algusest polnud Brasiilia fännid kodumeeskonna esitusega rahul ning näitasid seda ka poolajapausil häälekalt välja.

Lõuna-Ameerika suurturniiril Copa America lähevad täna A-alagrupis vastamisi Peruu ja Venetsueela ning B-alagrupis Argentina ja Kolumbia.