Vägev! Robert Täht liitus maailma tippklubiga

Robert Täht

FOTO: CEV

Eesti võrkpallikoondise põhimees Robert Täht sõlmis lepingu Itaalia tippmeeskonna Perugia Sir Safety Conadiga.

Viimastel nädalatel ringlema hakanud kuulujutt sai lõpuks teoks, kui eestlane täna ametlikult maailma tippu kuuluva meeskonnaga ühines. Varasemalt mängis Täht eelmisel aastal Izmiri Arkase ridades.

25-aastane Täht saab uues koduklubis rinda pista maailma täielikkude tippudega: nimelt on nurgaründajatest meeskonnas ka maailma üheks parimaks võrkpalluriks peetav Wilfriedo Leon ning lisaks liitus meeskonnaga ka 22-aastane Oleh Plotnitski.

«Kas ma olen õnnelik? Ma ei suuda oma rõõmu sõnadesse panna. Perugia on maailma üks suuremaid võrkpalliklubisid. Olen nii õnnelik, et mul on võimalik sellises meeskonnas mängida. Olen tahtnud end alati maailma tippudega võrrelda, nüüd on minu unistus teoks saanud,» rääkis Täht uue koduklubile antud intervjuus.

«Ma ei ole küll varasemalt Itaalia kõrgliigas mänginud, aga olen palju Itaalia liiga mänge vaadanud. Üks asi on muidugi mänge vaadata ja teine asi ise väljakul olla. Tean, et Itaalia superliiga on maailma üks tugevamaid ning lihtne olema ei saa, aga mul on suured ambitsioonid – olen valmis iga päev võidu nimel võitlema ja tööd tegema,» rääkis Täht.

Tagasi üles