Esapekka Lappi aeg MM-sarjas saab otsa? Endine M-Spordi piloot kutsuti Citroeni testima

Esapekka Lappi.

FOTO: SANDER ILVEST / POSTIMEES/SCANPIX BALTICS

Selleks hooajaks Toyotast Citroeni siirdunud Esapekka Lappi pole uues meeskonnas oma ootuseid täitnud. Nüüd võib väidetavalt soomlane Citroenist koguni kinga saada.

Nimelt vahendab Itaalia autoralliportaal, et mõned hooajad tagasi M-Spordi ridades sõitnud Eric Camilli on Citroeni meeskonna poolt kutsutud autot testima. Väidetavalt peaks test aset leidma sel neljapäeval, kuid asukoht pole avalikult teada.

Loomulikult on tõstatanud see küsimused Esapekka Lappi tuleviku kohta. Soome autoralliportaalid on uskumas, et Lappi ebaõnnestunud hooaeg Citroeni roolis ei pruugigi aasta lõpuni kesta, vaid Camilli asub hooaja teises pooles ise MM-sarjas kihutama.

Lappi on hetkel MM-sarjas hoidmas alles üheksandat kohta 40 punktiga. Tema hooaja parimaks tulemuseks on Rootsi MM-rallil saadud teine koht, pärast seda pole soomlane aga kuuendast kohast kõrgemalt kerkinud, Argentinas ja Portugalis katkestas Lappi sootuks.

Camilli tegi M-Spordi ridades MM-sarjas kaasa hooajal 2016, kuid siis jäid paremad tulemused saavutamata. Camilli parimaks jäi Portugali ralli viies koht. Nüüd on prantslane aga mitmel aastal osalenud R5 autode arendamisel ning näidanud WRC2 klassis vägagi head kiirust.

Tagasi üles