Toimetas Silver Tabo

Brasiilias peetaval jalgpalli suurturniiril Copa America avas punktiarve Argentina, kui viigistas B-grupi teises kohtumises tulemusega 1:1 Paraguayga.

Paraguay asus kohtumist juhtima 37. minutil, kui jala sai valgeks Richard Rafael Sanchez Guerrero. Argentina viigivärava lõi 57. minutil penaltist skoorinud Lionel Messi.

Teises B-alagrupi kohtumises jätkab ainsana täiseduga avavoorus Argentina alistanud Kolumbia, kes sai möödunud ööl skooriga 1:0 jagu Katarist. Mängu ainus tabamus sündis 86. minutil, kui sihile jõudis Duvan Zapata.

Kahest mängust kaks võitu saanud Kolumbia on taganud B-grupist edasipääsu, Paraguay asub kahe viigi ehk kahe punktiga teisel kohal. Nii Katar kui ka Argentina on kogunud ühe punkti, kuid parem väravatevahe paigutab Katari kolmandale ning Argentina neljandale ehk viimasele positsioonile.

B-grupi viimases voorus läheb Kolumbia vastamisi Paraguayga ning Argentina kohtub Katariga.