EJL alistas Põlva linnastaadioni avamängus Põlvamaa võistkonna

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Põlvamaa võistkonna ühispilt.
Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Põlvamaa võistkonna ühispilt. Foto: EJL

Põlva linnastaadioni muruväljaku avamismängul läksid vastamisi Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) ja Põlvamaa võistkonnad. Kohtumises jäi tulemusega 10:4 peale EJLi võistkond.

Jalgpalliliit asus kohtumist juhtima kolmandal minutil, kui täpne oli Juss Tamming, kes esimese 35-minutilise poolaja viimastel minutitel suurendas eduseisu. Vaheajapausile minnes oli mänguseis 3:0, kui EJLi poolelt lisas ühe tabamuse Even Laanemaa. Teise poolaja jooksul löödi kokku lausa 11 väravat. Alaliidu võistkonna eest olid täpsed veel korra Tamming ning Rasmus Raidla (2 väravat), Janek Meet (1), Marek Naaris (2) ja Robert Lepik (1). Põlvamaa poolelt sai kahel korral jala valgeks Erik Listmann ning ühe värava lisasid Rauno Puusepp ja Indrek Käo.

Eesti Jalgpalli Liidu võistkonda esindasid Siim Juks, Alo Bärengrub, Janek Meet, Ivan O´Konnel Bronin, Sepo Vilderson, Kaidi Jekimova, Juss Tamming, Robert Lepik, Eva Nõmme, Even Laanemaa, Rasmus Raidla, Marko Lelov, Marek Naaris, Tauno Trink ja Maksim Mitrofanov.

Põlvamaa eest jooksid väljakule Signy Aarna, Indrek Käo, Annika Aust, Jürgen Juks, Markus Villako, Helander Vist, Erik Listmann, Egon Kasuk, Ander Konks, Margus Mäe, Margus Nemvalts, Sten Mõtus, Bruno Rammo, Taavi Tobreluts, Ave-Lii Laas, Keidi Käis, Rauno Puusepp, Aigar Nuuma, Marko Avikson ja Romet Oone.

Mängu kohtunikeks olid Rait Ojanurme, Veiko Meitern ja Veiko Kõiv.