Neidude U19 ja U17 koondiseid ootab ees Balti turniir

U17 koondis mai alguses peetud kodusel UEFA Sõprusturniiril.

FOTO: jalgpall.ee

Jalgpalli noortekoondised kogunevad teisipäeval, 25. juunil eraldi treeninguteks Pärnusse ning seejärel alustatakse sõitu Leedu poole.

Turniiride avamängud peetakse neljapäeval, 27. juunil, kui Eesti noortekoondiste vastased on Leedu eakaaslased. U19 koondis peab oma kohtumise Marijampoles Suduva staadionil, U17 kohtub võõrustajatega Birštonase linnastaadionil. Mõlema mängu avavile kõlab kell 17.00.

Samadel väljakutel on päev hiljem, 28. juunil Eesti koondised vastamisi lätlastega. Kohtumised algavad kell 14.00.

Turniiri viimasel päeval, 29. juunil kohtuvad kell 11.00 Suduva staadionil Läti ja Leedu U17 koondised ning Birštonase linnastaadionil U19 koondised.

Neidude U19 koondise koosseis Balti turniiriks:

Väravavahid

Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting

Jonna Soomets (12.02.2002) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad

Carmen Tiivel (20.10.2001) – Tallinna FC Flora

Marie Saar (25.04.2001) – Pärnu JK (laenul JK Vändra Vaprusest)

Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka

Jaanika Piibar (26.02.2001) – Tartu JK Tammeka

Karmen Piirimaa (02.08.2002) – Põlva FC Lootos

Riin Satsi (16.11.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa JK-st)

Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul JK Puumast)

Carmen Elisabeth Loime (18.03.2002) – Nõmme Kalju FC

Poolkaitsjad ja ründajad

Daisy Toim (08.07.2001) – Tartu JK Tammeka

Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Põltsamaa SK Motiivist)

Heidi Melis (27.01.2002) – Nõmme Kalju FC

Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting

Kadri Reinik (19.09.2002) – Tabasalu JK U17 (laenul Pärnu JK-st)

Galina Kuusik (08.03.2002) – Pärnu JK (laenul Vändra JK Vaprusest)

Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)

Annabel Jäär (03.04.2001) – Saku Sporting

Chrystal King (30.07.2001) – Saku Sporting (laenul Põltsamaa SK Motiivist)

Liisa Merisalu (15.01.2002) – NuPS (FIN)

Tuuli Tasa (12.11.2002) – Tartu JK Tammeka

Peatreener: Richard Barnwell

Abitreener: Pirjo Orn

Väravavahtide treener: Mattias Traublum

Füsioterapeut: Riina Riisik

Videoanalüütik: Egon-Eret Rinaldo

Mänedžer: Raili Ellermaa

Neidude U17 koondise koosseis Balti turniiriks:

Väravavahid

Annemai Lutter (21.12.2004) – Rakvere JK Tarvas

Victoria Vihman (05.08.2004) – FC Kuressaare

Kaitsjad

Gretel Tiivel (26.05.2003) – Tallinna FC Flora

Anett Joandi (04.11.2004) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK

Birgit Pajumäe (09.12.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (laenul Vändra JK Vaprusest)

Sandra Liir (26.07.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Søs Maria Kristensen (17.12.2004) – Pärnu JK

Mia Liis Truusa (15.06.2004) – Tallinna FC Levadia

Poolkaitsjad ja ründajad

Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos

Anastasija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax

Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Merly Käblik (01.03.2003) – Tartu JK Tammeka

Katarina Põldur (02.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Marta Raidna (07.08.2003) – Tallinna FC Flora

Karolin Ulmre (05.05.2003) – Tallinna FC Flora

Sandra Pärn (24.04.2003) – JK Tabasalu

Valeria Liik (19.05.2003) – Tallinna FC Flora

Lisette Liige (13.08.2003) – Paide Linnanaiskond

Anastassija Yakovleva (23.03.2004) – JK Narva Trans

Peatreener: Kaidi Jekimova

Abitreener: Kristiina Møller

Väravavahtide treener: Ats Kutter

Füsioterapeut: Daria Narõškina

Tagasi üles