Agüero vedas argentiinlased Copa America veerandfinaali

Toimetas Indrek Raudkivi
Sergio Agüero
Sergio Agüero Foto: Tiago Caldas / imago images / Fotoarena/Scanpix

Argentiina jalgpallimeeskond kindlustas pühapäeval koha Copa America turniiri veerandfinaalis, kui alistas Lautaro Martinezi ja Sergio Agüero väravatest Katari 2:0. Veerandfinaalis kohtub Argentiina Venezuelaga.

Argentiina läks mängu juhtima, kui oli mängitud kõigest kolm minutit ja Martinez põmmutas 15 meetrilt kauni värava. Lõuna-ameeriklased domineerisid kohtumist ning kaheksa minuti enne mängu lõppu rehabiliteeris end mitu head võimalust luhta lasknud Agüero.

Võit tagas argentiinlastele B-grupis 4 punktiga teise koha. Varem olid nad kaotanud Colombiale ning viigistanud Paraguayga. Colombia võitis omakorda Paraguayd 1:0.

Esmaspäeval kohtuvad C-grupis tiitlikaitsja Tšiili – Uruguai, Ecuador – Jaapan. Tšiilil on 6, Uruguail 4, Jaapanil 1 punkt, Ecuadoril on punktiarve avamata.