Erko Litvjakov
, Reporter
Inglismaa naiskond Norra vastu väravat tähistamas.
Inglismaa naiskond Norra vastu väravat tähistamas. Foto: YVES HERMAN / REUTERS

Eile toimunud FIFA naiste jalgpalli maailmameistrivõistluste veerandfinaalis Prantsusmaal, sai Inglismaa 3:0 jagu Norrast.

Inglismaa naised said mängu alguses enda tempo ning stiili kohe peale suruda. Juba kolmandal minutil suutis madala tsenderduse väravasse suunata Jill Scott. See oli ka turniiri siiamaani kõige kiiremini löödud värav.

Teise värava inglaste poolelt lõi 40. minutil Ellen White, kes jagab hetkel viie väravaga turniiri parima väravaküti tiitlit.

57. minutil lahendas Inglismaa naiskond kavalalt standardolukorra, mille lõpetuseks põrutas palli väravasse Lucy Bronze.

83. minutil oli Inglismaal võimalik realiseerida ka penalti, kuid Nikita Parrise löök tõrjuti.

Täna mängitakse veel kaks veerandfinaali. Kell 16 lähevad võistlustulle Holland ja Itaalia ning põnevusmängus on omavahel kell 22 vastamisi USA ja Prantsusmaa naiskonnad.