Erko Litvjakov
, Reporter

Kell 3:30 toimunud Copa America esimeses veerandfinaalmängus Brasiilia ja Paraguay vahel, läks 0:0 seisul lõppenud normaal- ning lisaaja järel mäng penaltitele, mille suutsid brasiillased 4:3 võita.

Brasiiliat oleks peaaegu tabanud šokk-kaotus, kuid 0:0 seisul lõppenud normaal- ning lisaaja järel suudeti siiski kodupubliku rõõmuks edasi pääseda.

Kuigi Brasiilia domineeris kogu mängu vältel, suutsid paraguailased meeskondliku kaitse ning taktikaliste vigadega Brasiilia rütmist välja viia.

58. minutil sai Paraguay keskkaitsja Fabian Balbuena Roberto Firmino kukutamise eest punase kaardi, mis raskendas Paraguay ülesannet, kuid siiski suudeti mäng viia lisaajale ning ka penaltitele.

Penaltiseerias eksisid aga paraguailased kaks korda Brasiilia ühe vastu, mis viis korraldajamaa edasi poolfinaalidesse.

Poolfinaalis ootab Brasiiliat ees täna öösel toimuva Argentiina ning Venetsueela mängu võitja.