Täna algab Lõuna-Eestis U17 Balti turniir

Eesti U17 noormeeste jalgpallikoondis.

FOTO: Eesti Jalgpall / Instagram

Eesti võõrustab tänasest 2. juulini toimuvat U17 vanuseklassi noormeeste Balti turniiri. Lõuna-Eestis mängitavast turniirist võtab osa neli noortekoondist.

Eesti kohtub täna turniiri avamängus kell 13.00 Tartu Tamme staadionil Soomega ning Läti – Leedu panevad Võru linnastaadionil palli mängu kell 17.00.

Turniiri passid on müügil Piletilevis. Ühe passi hind on 5 eurot. LHV Jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi esitamisel ning 2013. aastal ja hiljem sündinutele on sissepääs tasuta. Üksikmängude piletid on hinnaga 3 eurot müügil kohapeal.

Ajakava:

29. juuni 13.00 Eesti – Soome, Tartu Tamme staadion

29. juuni 17.00 Läti – Leedu, Võru linnastaadion

30. juuni 13.00 Leedu – Eesti, Tartu Tamme staadion

30. juuni 17.00 Soome – Läti, Võru linnastaadion

2. juuli 13.00 Eesti – Läti, Võru linnastaadion

2. juuli 13.00 Leedu – Soome, Tartu Tamme staadion

Eesti U17 koondis:

Väravavahid 

1  Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United 

12  Maico Rimmel (23.09.2003) – JK Tallinna Kalev (laenul Spartast)

22  Miikael Johann Raassalu (21.03.2003) – Viimsi MRJK

Kaitsjad

5  Miikal Roos (09.07.2003) – Tartu FC Santos

21  Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion

4  Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond

2  Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United

3  Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora

15  Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

13  Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev

14  Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev

Poolkaitsjad ja ründajad 

23  Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United

17  Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora

8  Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion

11  Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora

18  Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev

6  Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United

10  Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion

7  Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion

16  Taaniel Usta (17.02.2003) – KTP (FIN)

9  Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna FC Flora

20  Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu

19  Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla-Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt

Abitreenerid: Mikhail Artyukhov, Andres Oper

Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov

Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann

Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse

Füsioterapeut: Margus Parts

Mänedžer: Even Laanemaa

Soome U17 koondis:

Väravavahid

1  Hemmo Riihimäki (03.06.2003) - KuPS

12  Eetu Huuhtanen (31.01.2003) - Ilves

Kaitsjad

2  Kalle Wallius (02.01.2003) - HJK

3  Elias Salminen (10.04.2003) - KuPS

4  Tapio Torpo (08.03.2003) - FC Lahti

5  Noa Lehtonen (26.08.2003) - KPV

16  Joose Mäkinen (11.02.2003) - FC Jazz

17  Nestori Kekonen (02.02.2003) - OLS

21  Otto Kemppainen (27.10.2003) - RoPS

22  Tegra Mukuna (16.06.2003) - FC Inter

Poolkaitsjad

6  Niklas Leinonen (14.02.2003) - KTP

7  Riku-Veli Niska (06.01.2003) - RoPS

8  Lasse Ikonen (19.01.2003) - OLS

11  Marius Könkkölä (30.10.2003) - HJK

13  Otso Koskinen (01.01.2003) - FC Honka

14  Emmanuel Patut (19.06.2003) - JJK

18  Maxim Stjopin (08.04.2003) - Ilves

19  Linus Rönnberg (13.01.2003) - FC Inter

Ründajad

9  Kasper Paananen (16.03.2003) - OLS

10  Leo Walta (24.06.2003) - HJK

15  Casper Terho (24.06.2003) - HJK

20  Onnipekka Pajula (23.06.2003) – TPS

Peatreener: Erkka V. Lehtola

Treener: Teemu Eskola

Väravavahtide treener, delegatsiooni juht: Eemeli Reponen

Videoanalüütik: Juho Suuperko

Füsioterapeut: Niklas Virtanen

Varustaja: Jaakko Tawast 

Treener: Joni Kallioinen

Läti U17 koondis:

Väravavahid

12  Klāvs Aleksandrs Bluķis (24.12.2003) – FK Liepāja 

1  Kristers Kļava (25.03.2003) – FS Metta 

23  Eduards Šipicins (31.01.2003) – Rīgas Futbola Skola

Kaitsjad

20  Maksims Rodčenko (19.05.2003) – BFC Daugavpils 

2  Rihards Bečers (09.09.2003) – JFC Jelgava 

5  Ričards Dāvids Ceds (06.02.2003) – FK Liepāja 

3  Kārlis Pikšens (01.04.2003) – FK Liepāja 

4  Kārlis Vilnis (03.07.2003) – FS Metta 

13  Jegors Novikovs (09.02.2003) – FS Metta 

22  Ņikita Šarigins (02.09.2003) – Riga FC

Poolkaitsjad

8  Niklāvs Konrāds Skrinda (19.05.2003) – BFC Daugavpils 

21  Oļģerts Raščevskis (18.02.2003) – BFC Daugavpils 

16  Maksims Jurkovļaņecs (03.08.2003) – Dinamo Rīga 

14  Alekss Kaikins (20.04.2003) – FS Metta 

10  Kristofers Rēķis (21.01.2003) – FS Metta 

11  Rolands Bočs (03.07.2003) – AFA Olaine 

19  Deņiss Rogovs (11.02.2003) – Rīgas Futbola Skola 

7  Daniels Mīļais (14.11.2003) – FK Tukums 2000 

15  Kristers Penkevics (28.01.2003) – FK Tukums 2000 

24  Iļja Leščovs (30.04.2003) – BFC Daugavpils

Ründajad

9  Kristiāns Kaušelis (14.03.2003) – BFC Daugavpils 

17  Artjoms Puzirevskis (11.01.2003) – FS Metta 

18  Artūrs Ostapenko (28.08.2003) – Rīgas Futbola Skola

Peatreener: Aleksandrs Basovs

Treener: Andrejs Gluščuks

Väravavahtide treener: Aleksandrs Proskurņins 

Kehalise ettevalmistuse treener: Māris Smirnovs 

Arst: Anatolijs Makejevs 

Füsioterapeut: Sergejs Pečņikovs 

Mänedžer: Aivars Vaivods

Leedu U17 koondis:

Väravavahid

1  Dominykas Valeckas (04.08.2003) – FK Vilnius

12  Geraldas Širvinskas (17.01.2003) – FA Žalgirietis

Kaitsjad

4  Tim Burkert (06.07.2003) – Sportfreunde FC (GER)

16  Matijus Remeikis (28.03.2003) – Panevėžio SG

18  Artemijus Tutyškinas (08.08.2003) – FCB Escola (POL)

14  Motiejus Slivka (14.02.2003) – Panevėžio SG

17  Vakaris Skibiniauskas (29.05.2003) – Panevėžio SG

21  Aleks Okolovič (14.01.2003) – FA Žalgirietis

Poolkaitsjad

5  Grantas Jaseliūnas (07.01.2003) – SG-FA Šiauliai

6  Eimantas Dzinga (03.02.2003) – Panevėžio SG

7  Saulius Vikertas (10.02.2003) – Marijampolės City

20  Ervinas Vilkaitis (24.04.2003) – FA Žalgirietis

11  Deividas Dovydaitis (26.01.2003) – SG-FA Šiauliai

23  Vaidas Magdušauskas (02.12.2003) – FK Banga

19  Motiejus Burba (10.08.2003) – Sevenoaks FC (ENG)

8  Titas Buzas (14.06.2004) – OS Belenenses (POR)

10  Kristupas Keršys (06.09.2003) – Slovan (SVK)

15  Arnas Spyčius (15.01.2003) – FA Žalgirietis

Ründajad

13  Nedas Jurgis Šimkutis (02.10.2003) – FM Klaipėda

9  Gustas Jarusevičius (23.05.2003) – FK Žalgiris

Peatreener: Audrius Statkevičius

Treener: Mantas Babianskas

Väravavahtide treener: Algirdas Surgautas

Kehalise ettevalmistuse treener: Šarūnas Bičiušas

Analüütik: Rokas Pranaitis

Arst: Gvidas Kaziūnas

Mänedžer: Aleksandras Jefišovas

Tagasi üles