Eesti noored kaotasid põhjanaabritele

Eesti U-17 noortekoondis
Eesti U-17 noortekoondis Foto: Facebook: Eesti jalgpall

Täna kaotas Eesti U-17 noortekoondis Balti turniiri avamängu Soome eakaaslastele seisuga 2:0.

Soomlased asusid kohtumist juhtima 17. minutil, kui väravavõrku sahistas Maxim Stjopin. Olenemata sellest, et Soome kontrollis suurema osa esimesest poolajast, suutsid Eesti koondislased tekitada ka mõne vasturünnaku. Kahjuks ükski neist lahendusega ei lõppenud.

Teise poolaja esimestel minutitel lõi Leo Walta imelise kauglöögi, mis maandus Georg Mattias Laguse jaoks püüdmatult väravasse. Mängu lõpus oli ka eestlastel avavärava võimalus, kuid Toomas Teeväli saatis palli posti.

U-17 rahvuskoondis jätkab oma mänge juba homme, kui kell 13 minnakse Tamme staadionil vastamisi Leeduga. Viimane kohtumine Lätiga peetakse uue nädala teisipäeval Võrus.