FCI Levadia nüpeldas liiga punast laternat

Endine FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic alustab tööd Poolas.
Endine FCI Levadia peatreener Aleksandar Rogic alustab tööd Poolas. Foto: Raul Mee/Mollusk Media/Scanpix

Täna lõbutses Premium liiga 18. voorus FCI Levadia Maardu Linnameeskonnaga, alistades nad seisuga 6:1. Antud võit tõstis pealinna tiimi ajutiseks tabeliliidriks.

Maardu linnastaadionil tehti sotid selgeks juba esimesel poolajal, kui Rasmus Peetsoni, Jao Neto Morelli ja Kirill Nesterovi väravad andsid Levadiale kindla 3:0 eduseisu.

Eelmise aasta hõbemedalid jätkasid teisel poolajal hävitustööd. Morelli lisas saldosse veel kaks kolli ja mängu lõppseisu vormistas Artjom Komlov. Maardu ainsa tabamuse eest hoollitses 59. minutil Vadim Šalabai.

18 mänguga 44 punkti kogunud Levadia tõusis Premium liiga ajutiseks liidriks, edestades ühe punktiga mängu vähem pidanud FC Florat, kes kohtub homme Paide Linnameeskonnaga.