Maailma esinumber Barty langes Wimbledonis konkurentsist

Ashleigh Barty
Ashleigh Barty Foto: ADRIAN DENNIS / AFP

Maailma esinumber Ashleigh Barty kukkus Wimbledoni tenniseturniiril konkurentsist neljandas ringis.

Maailma esinumber Barty kohtus neljandas ringis ameeriklanna Alison Riske'ga (WTA 55.). Barty alustas kohtumist kindlalt ning võitis avaseti 6:3. Seejärel suutis aga Riske oma mängu käima saada ning kaks järgmist setti kuulusid juba ameeriklannale 6:2, 6:3.

«Ma ei suuda sõnadesse panna, mida see võit mulle tähendab. Veerandfinaali pääsemine on suurepärane saavutus, aga ma olen veel õnnelikum selle üle, kuidas ma võidelnud olen. Tundub, et murul mängimine sobib mulle ideaalselt,» vahendab BBC Riske'i sõnu.

23-aastane Barty polnud eelnevalt Wimbledoni turniiril loovutanud vastastele ainsatki setti, nüüd tuli vastu võtta aga kaotus. Riske kohtub veerandfinaalis paari Serena Williams – Carla Suarez Navarro võitjaga.