Halep ja Williams jõudsid Wimbledonis poolfinaali

Serena Williams
Serena Williams Foto: NIC BOTHMA / EPA

Maailma seitsmes reket Simona Halep ning Serena Williams jõudsid Wimbledoni tenniseturniiril poolfinaali.

Halep kohtus veerandfinaalis hiinlanna Zhang Shuaiga. Avasetis jäi rumeenlanna 1:4 kaotusseisu, kuid suutis seejärel siiski tagasi mängu tulla ja setivõidu seisuga 7:6 (4) võtta. Teine sett kuulus Halepile juba kindlalt 6:1.

27-aastane Halep pääses Wimbledonis poolfinaali esmakordselt pärast 2014. aastat. Halep kohtub poolfinaalis Elina Svitolinaga, kes alistas põnevas kohtumises Karolina Muchova 7:5, 6:4.

Williams alistas veerandfinaalkohtumises eile maailma esireketi kukutanud Alison Riske'i. Avaseti võitis Williams 6:4, kuid teises setis suutis ka Rikse head mängu näidata ning omakorda 6:4 setivõidu võtta. Otsustavas setis võitis Williams Riske'i 6:3.

Williams kohtub poolfinaalis Barbora Strycovaga, kes alistas veerandfinaalis 7:6 (5), 6:1 Suurbritannia tennisisti Johanna Konta.