Kõrgetasemelist diskgolfi võistlust juhivad ameeriklased, parim eestlane kolmas

Diskgolfar viskel

FOTO: Foto: Eesti Discgolfi Liit

Eile Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses alguse saanud EuroTouri seitsmendat etappi, Estonian Open 2019, juhivad avapäeva järel ameeriklased.

Võistluse esimene päev tõi endaga kaasa uue ametliku rajarekordi sünni – ameeriklased Kevin Jones ja James Conrad mängisid mõlemad tulemuseks 12 viset alla raja pari. Mõlemad mehed hoiavad selle tulemusega ka esikohta. Eestlastest tegi parima tulemuse Albert Tamm, kes ühtlasi jagab kolmandat kohta kahe soomlasega Juhani Vainio ja Oskari Vikströmiga. Kõik kolm meest mängisid 8 viset alla raja pari. Võistluste ühed eeldatavad favoriidid Eagle McMahon ja kahekordne maailmameister Ricky Wysocki USA-st ei leidnud täna oma parimat mängu ning leiame nad jagamast vastavalt 11. ja 14. kohta. Eestlastest mängisid veel hea esimese ringi Kristjan Allemann – (5 viset alla par’i ja 11. koha jagamine) ja Silver Koni ning Ronald Rotenberg (4 viset alla par’i ja jagamas 14. kohta).

Naiste arvestuses on eestlannade kolmikjuhtimine. Peale esimest päeva juhib võistlust Madli Vaht, kes mängis väga tugeva ringi ja lõpetas päeva ainsa naisena miinuses. Madli esimese ringi tulemuseks jäi üks vise alla raja pari. Madli edu teist kohta hoidva EuroTouri üldliidri Kristin Tattari ees on kaks viset ja kolmandat kohta hoidva Maris Perendi ees, kolm viset.

Naiste liiderpool stardib homme kell 9.20, liiderpooli mehed lähevad rajale kell 14.05. Kõiki tulemusi saab jälgida siit.

Tagasi üles