N, 30.03.2023

Rally Estonia ametlik ralliraadio on KUKU

Postimees Sport
Rally Estonia ametlik ralliraadio on KUKU
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Raadio KUKU Rally Estonial
Raadio KUKU Rally Estonial Foto: artur laugamets

Rally Estonia ametlikuks ralliraadioks on taaskord raadio KUKU.

12-14. juulil sõidetava Rally Estonia üheks operatiivsemaks infokanaliks on läbi kogu ralli Kuku ralliraadio. Kommentaare vahendatakse iga katse lõpust ja lisaks sellele pakutakse põnevaid intervjuusid ralli hooldusalast Otepäält Tehvandi spordikeskusest ja loomulikult lõbusa meelelahutust. Üle kantakse ka Rally Estonia stardi-ja finišipoodium.

Rally Estonia 2019 ajaks paneb Kuku tööle kaks lisasagedust, et toota rallihuvilistele kogu ralli ajal kuuldavat KUKU Ralliraadio eriprogrammi.

Ralliraadio alustab reede 12. juuli õhtul kell 19.30 ja on eetris läbi laupäeva ja pühapäeva kuni ralli lõpuni. Eetrisagedusteks on Tartus 104,2 ja Otepääl 91,8 MHz ning siit.

Stuudios on kogenud eetrihääled Marek Lindmaa ja Oskars Kaneps-Kalninš, katselõppudes ja servispargis vahendavad muljeid tuntud saarlased Gunnar Siiner ja Mikk Saarela. Stuudios tallab pedaale Avo Elme.

Ralliraadio otsestuudio asub kohe Raekoja platsil asuva stardipoodiumi kõrval Tartu kaarsilla juures. Samast stuudiost läheb eetrisse ka reedese Kuku Raadio Saade kl 14-18.

Märksõnad
Tagasi üles