Madis Vihmann skooris ülipõneva lõpuga mängus

Erko Litvjakov
, Reporter
Madis Vihmann.
Madis Vihmann. Foto: Stabaek

Eesti koondise keskkaitsja Madis Vihmann skooris Norra kõrgliigas koduklubi Stabaeki eest ülipõnevas 3:3 viigimängus Sarpsborg 08 vastu.

Vihmanni koduklubi jäi esimesel poolajal küll enne 30. minutit juba 0:2 kaotusseisu, kuid Elevandiluuranniku kodakondne Franck Boli suutis 42. minutil teha seisuks 1:2. Lisaks oli veel esimese poolaja lisaminutitel Bolil kasutada penalti, mida mees ei suutnud realiseerida.

Teise poolaja alguses suutis Sarpsborg teha mänguseisuks 3:1, kuid 68. minutil vähendas Vihmann vahe jällegi minimaalseks.

Mäng tundus juba lõppevat Vihmanni koduklubile kaotusena, kuid 90+5 murdis noor ründaja Emill Bohinen Sarpsborgi südamed murda, kui suutis palli võrku toimetada.

Norra kõrgliiga tabelis hoiab Stabaek 15 punktiga 13. kohta ning Sarpsborg 08 asetseb 13 punktiga väljalangemistsoonis oleval 15. kohal.