L, 10.06.2023

Jalgpalli suvelaagritesse registreerumine kestab nädala lõpuni

Postimees Sport
Facebook Twitter
Comments
Noored suvelaagris osalejad.
Noored suvelaagris osalejad. Foto: EJL

Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi augustikuu suvelaagritesse on ennast kirja pannud 560 last, registreerimine lõpeb 21. juulil (k.a).

Praeguseks on juba välja müüdud Laagri, Pärnu ning Tallinnas Pirita, Kotka ja Sportland Arena poiste laager. Mõned vabad kohad on veel saadaval Avinurmes, Kosel, Kuressaares, Tartus ning Tallinnas Kalevi ja Sõle laagrites. Lisaks oodatakse osalejaid Antslasse, Käärikule, Valka, Kundasse, Keilasse, Kärdlasse, Sauele ja Sportland Arena tüdrukute laagrisse.

Laagrinädal kestab 5.-9. augustini ning osalema on oodatud kõik 2007.-2012. aastal sündinud poisid ja tüdrukud, mõnedes laagrites on poistele sünniaastateks 2008-2012. Täpsemat infot laagrikohtade, registreerimise ja muu kohta leiab Eesti Jalgpalli Liidu kodulehelt.

Laagri osavõtutasu on 80 eurot. Hinna sisse kuulub jalgpallivarustus, mis sisaldab lühikeste varrukatega ning mängija eesnimega Nike särki, lühikesi pükse ja kedrasid, joogipudelit, puuvilju kogu päeva jooksul, sooja lõunasööki (v.a reedel), ekskursioonipäeva A. Le Coq Arenale, diplomit ja meeneid mälestuseks. Kui laps osales juunikuu laagris, siis maksab augustikuu laagrisse registreerimine 63 eurot ja registreerimisel tuleb sellisel juhul kasutada juuni laagri kinnituskirjas olevat sooduslinki.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles