FC Barcelona hävitas klubide MMi finaalis Santose

Oliver Lomp
Lionel Messi on just FC Barcelona juhtima viinud.
Lionel Messi on just FC Barcelona juhtima viinud. Foto: SCANPIX

Jaapanis peetud jalgpalliklubide maailmameistrivõistluste finaalis alistas Hispaania liiga ja Euroopa Meistrite liiga võitja FC Barcelona kindlalt  Copa Libertadoresil (Lõuna-Ameerika Meistrite liiga) triumfeerinud brasiillaste FC Santose 4:0.

Barcelona tegi ühepoolses mängus jõuvahekorrad selgeks juba avapoolajal. 17. minutil tõstis Lionel Messi palli kauni puutega Santose väravasse.

Seitse minutit hiljem realiseeris Dani Alvesi söödu Xavi ja avapoolaja viimasel minutil oli täpne Cesc Fabregas.

Teisel poolajal jätkus Barcelona kõva surve, kuid seekord jõuti vaid ühe väravani, kuid 82. minutil sai oma teise tabamuse kirja Messi.