Celtic kindlustas kodus edasipääsu ning läheb Meistrite Liiga teises eelringis vastamisi Nõmme Kaljuga

Celticu mängija Callum McGregor võiduväravat tähistamas.
Celticu mängija Callum McGregor võiduväravat tähistamas. Foto: Andrew Milligan / PA Wire/PA Images

Jalgpallimeeskond Glasgow Celtic võitis kodus peetud korduskohtumises FK Sarajevot 2:1 ning kindlustas edasipääsu Meistrite Liiga teise eelringi, kus minnakse vastamisi valitseva Eesti meistri Nõmme Kaljuga.

Celtic võitis Bosnias peetud kohtumise 3:1 ning läks kodusele mängule vastu kindla favoriidiga. Kuigi Sarajevo mängija Mersudin Ahmetovic suutis palli varakult väravasse lüüa, vilistati suluseis ning see ei lugenud.

26. minutil läks mängu juhtima Sotimaa valitsev meister Ryan Christie väravast. Kuigi Benjamin Tatar viigistas mänguseisu 63. minutil, suutsid võõrustajad mängu lõpuks tänu Callu McGregori kauglöögile võita.

Nõmme Kalju, kes suutis tänu viimase minuti väravale võita Põhja-Makedoonia meistrit FK Shkendijat, läheb Celticuga esimest korda vastamisi järgmise nädala kolmapäeval Sotimaa suurklubi kodustaadionil Celtic Park.