Aasta värav? Harry Kane põrutas keskväljalt imelise kolli

Harry Kane.
Harry Kane. Foto: IAN KINGTON / AFP

Täna heitlesid sõpruskohtumise raames lõppenud hooajal Meistrite liiga finaalis mänginud Tottenham Hotspur ja Itaalia gigant Torino Juventus. Mäng lõppes küll Inglismaa klubi 3:2 võiduga, kuid sellest veel enam sai tähelepanu Harry Kane`i võiduvärav.

Singapuris peetud kohtumist asus juhtima Tottenham, kui 31. minutil sai jala valgeks Erik Lamela. Sellise seisu pealt mindi ka poolajapausile.

Teises vaatuses oli Juventus juba teravam, ning Gonzalo Higuaini ja Cristiano Ronaldo väravad keerasid kaalukausi itaallaste kasuks.

Hullumeelse mängu viimane sõna jäi siiski inglastele, sest 65. minutil viigistas seisu Lucas Moura ning 93. minutil saatis Harry Kane Wojciech Szczesny seljataha hullumeelse värava, mis levib nüüd internetis kulutulena ringi.