26.- 28. juulil Toimub Mäetaguse discgolfi pargis VII Alutaguse Open

Discgolf. Foto on illustratiivne.

FOTO: ANTS LIIGUS / PRNPM/EMF

26.-28. juulil toimub Mäetaguse discgolfi pargis Innova Baltic Tour 2019 kolmas etapp VII Alutaguse Open, millest võtavad osa lisaks Eesti, Läti ja Leedu tippudele ka valitsev maailmameister Gregg Barsby (USA), valitsev USA meister Nathan Sexton, Islandi noor tulevikulootus Blær Örn Ásgeirsson ning tugevad mängijad nii Austriast, Soomest, Prantsusmaalt kui ka Venemaalt.

Esmakordselt Innova Baltic Tour´i ajaloos võib näha üksteiselt mõõtu võtmas nii Eesti valitsevat meistrit, Albert Tamme, kes äsja lõppenud European Open´il esimese eestlasena kõrgeima (Major) tasemega võistlusel poodiumi kolmandale astmele sai astuda, valitsevat Eesti karikavõitjat Kristo Raiki, valitsevat maailmameistrit Gregg Barsby´t ning 2017. aasta USA meistrit Nathan Sextonit.

Lisaks on Innova Baltic Tour 2019 kolmandast etapist Alutaguse Open VII osa võtmas ka Eesti paremik naistest, kellele pakuvad konkurentsi võistlejad Lätist ja Soomest. Pro Master klass, kuhu kuuluvad 40+ vanuses mees mängijad nii Eestist, Leedust, Soomest kui ka Prantsusmaalt. Juuniorid Eestist ja Lätist, Pro Master 50+ mängijad Eestist ja Leedust ning Amatöör klass, millest võtab osa 50 mängijat nii Eestist, Lätist, Venemaalt, Soomest kui ka Austriast.

Alutaguse Open on Innova Baltic Tour´i osavõistlusena kavas esmakordselt. Eelnevalt on Alutaguse Open´it mängitud Eesti Discgolfi Liidu Karikavõistluse etapina (2015, 2016) ja Euro Tour´i etapina (2018).

Tagasi üles