Ameerikas jäädigi võiduta: Liverpool viigistas Sportinguga

Georginio Wijnaldum ja Raphana Belloli
Georginio Wijnaldum ja Raphana Belloli Foto: Joshua Sarner / ZUMAPRESS.com

Liverpooli jalgpallimeeskond viigistas Ameerika turnee viimases mängus Lissaboni Sportinguga 2:2

Valitseva Meistrite liiga võitja jaoks pole hooaja ettevalmistus alanud just sama hästi kui möödunud hooaja lõpp. Läinud öösel viigistati New Yorkis peetud kohtumises Lissaboni Sportinguga 2:2.  Neljandal minutil Bruno Fernandesi väravast kaotusseisu jäänud Liverpool läks küll Divock Origi ja Georginio Wijnaldumi väravatest poolajale vastu eduseisus, aga enamaks kui viigist sellest ei piisanud. Teisel poolajal tegi Sportingu poolelt skoori Wendel ja tõi tabloole skoori 2:2, millega mäng ka lõppes.

Liverpoolil oli Ameerika turnee käigus eelnevalt kaotanud Dortmundi Borussiale 2:3 ja Sevillale 1:2.

Klopp kommenteeris olukorda järgmiselt: «See oli väga intensiivne nädal, kolm mängu väga lühikese perioodi peale. Võib-olla mängisime me liiga palju».

Liverpooli peatreener lisas, et Meistrite liigast ei räägi temaga enam keegi ning aeg on kirjutada uus peatükk.