Käiti koduklubi Domžale viigistas Euroopa liigas, Purje leivaisa pidi vastu võtma kaotuse

Mattias Käit.
Mattias Käit. Foto: nkdomzale.si

Eesti jalgpallikoondislase Mattias Käiti koduklubi Domžale viigistas Euroopa liiga kolmandas eelringis esimese kohtumise Rootsi klubi Malmöga 2:2. Purje koduklubi Kuopio Palloseura kaotas Varssavi Legiale 1:0.

Sloovenia meeskond Domžale asus mängu 37. minutil Shamar Nicholsoni väravast juhtima, kuid poolajale suunduti Rasmus Bengtssoni 42. minuti väravast siiski 1:1 seisuga.

Teisel poolajal suutis Domžale kiirelt Adam Gnezda Cerini väravast taas juhtima minna, kuid taas leidsid rootslased vastukäigu ning viigistasid seisu 52. minutil Magnus Antonssoni väravast. Seisuga 2:2 mäng lõppeski.

Käit sai Domžale eest kirja esimese täismängu.

Ats Purje vaatas pingilt, kuidas tema koduklubi Kuopio Palloseura võttis vastu 1:0 kaotuse Varssavi Legia vastu. Mängu ainsa värava lõi Mateusz Wieteska juba üheksandal minutil.