VILJANDI, EESTI, 17MAY19
PREMIUM LIIGA JALGPALLIS JK TULEVIK VS. TALLINNA FCI LEVADIA.
MARKO SAARM/SAKALA
VILJANDI, EESTI, 17MAY19 PREMIUM LIIGA JALGPALLIS JK TULEVIK VS. TALLINNA FCI LEVADIA. MARKO SAARM/SAKALA Foto: Marko Saarm / Sakala

Eesti jalgpalli kõrgliiga 21. vooru kohtumises alistas Tallinna Levadia Viljandi Tuleviku võõrsil 3:0.

Mängu saatus oli otsustatud juba esimese 28 minuti järel, kui Levadia oma kolmanda lõi. Skoori avas Jevgeni Kabajev neljandal minutil. 5 minutit hiljem lõi Markus Jürgenson penaltist 2:0. Kohtumise viimane värav läks Rasmus Peetsoni arvele, kes 28. minutil võrku sahistas. Viljandi folgi nädalavahetuses peetud kohtumine tõi täna Viljandi linnastaadionile 533 pealtvaatajat.

Levadia jätkab liigatabelis teisel kohal. Mängu vähem pidanud Florast jäädakse maha kahe punktiga. Viljandi Tulevik on 15 punktiga kahekdandal tabelireal.