Järelvaadatav: Eesti U18 korvpallikoondis pidi vastu võtma turniiri esimese kaotuse

Eesti U18 koondis
Eesti U18 koondis Foto: FIBA Europe

Täna kohtusid omavahel Euroopa meistrivõistluse B-divisjonis Eesti U18 korvpallikoondis ning Belgia eakaaslased, kust väljus võitjana Belgia 89:79.

Belgia võitis esimese veerandaja 19:14, kuid teise veerandajaga tegid Eestiga suurema vahe sisse, minnes poolaja pausile 47:35 eduseisus.

Kolmanda veerandaja võitis küll kahe punktiga Eesti eakaaslased, kuid lõpuks suutsid belglased võtta 89:79 võidu.

Homme mängib Eesti alagrupist edasisaamiseks Poola U18 koondisega, kes on alagrupiliider.

Eesti koondis on seni pidanud EMil kolm mängu ja võitnud need kõik. Alagrupis paiknetakse teisel kohal, samuti täiseduga jätkava Poola järel. Tänane võit kindlustaks Eesti koondisele alagrupist edasipääsu. Belgia meeskond on alagrupis kahe võidu ja ühe kaotusega kolmas. Veerandfinaalidesse pääsevad 6-liikmeliste alagruppide kaks parimat meeskonda.