Joao Felix
Joao Felix Foto: Facebook: Joao Felix

Orlandos peetud sõpruskohtumises läksid omavahel vastamisi Hispaania gigant Atletico Madrid ja USA kõrgliiga superstaaridest kokku pandud ühendtiim. Kohtumise võitis Madridi suurklubi seisuga 3:0.

Mänguskoori avas 43. minutil Marcos Llorente, kes toodi suvel enda ridadesse linnarivaal Real Madridist. Ülejäänud väravad lasid ennast pikalt oodata, kui 85. minutil sai jala valgeks 19-aastane Joao Felix ning viis minutit hiljem Diego Costa.

25 527 silmapaari ees peetud heitluse ilusaima tabamuse sepistas Lissaboni Benficast 123 miljoni euro eest ostetud Felix, kes virutas väravavaht Andre Blake'i seljataha võimsa pommlöögi.

MLSi meeskonna koosseisus osalesid näiteks Zlatan Ibrahimovic, Wayne Rooney, Carlos Vela ja Bastian Schweinsteiger.