Järelvaadatav: Eesti U18 koondis võttis veerandfinaalis vastu valusa kaotuse (1)

Eesti U18 koondis
Eesti U18 koondis Foto: FIBA Europe

Rumeenias Oradeas toimuval U18 vanuseklassi Euroopa korvpalli meistrivõistluste B-divisjonis võitis Eesti koondis alagrupi otsustavas mängus seni kaotuseta püsinud Poola eakaaslased. Võiduga lunastasid Eesti noored kossumehed pileti B-divisjoni kaheksa parema hulka ning hakkavad täna püüdma kohta poolfinaalis.

Täna mängib Indrek Visnapuu juhendatav U18 koondis Põhja-Makedoonia noormeeste vastu. Põhja-Makedoonia teenis koha veerandfinaalis, kui alistas kolmapäeval Taani koondise 80:73.

Mängust on võimalik jälgida otsepilti, mis kannab üle kell 18.30 algavat võistlust.

Täna veerandfinaalis Põhja-Makedooniaga kohtunud Eesti U18 koondis jäi Makedoonia eakaaslaastele alla 57:92. See tähendab, et neil on võimalus püüda 5.-8. kohta, kuid esinelikusse nad enam ei pretendeeri.