Eestis sirgunud jalgpallur vedas Groznõi Ahmati Venemaal võidule

FCI Levadia ääreründaja Jevgeni Harin siirdus Venemaa kõrgliigaklubisse Groznõi Ahmat. Foto: Tairo Lutter

Eelmise hooaja eel FCI Levadiast Venemaa kõrgliigasse Groznõi Ahmati siirdunud Jevgeni Harin lõi oma karjääri esimese värava, kui aitas Ahmatil alistada Orenburgi 2:1.

Tallinna Infonetis oma jalgpalluri teed alustanud Jevgeni Harin tegi täna Venemaa kõrgliigas oma karjääri parima kohtumise. Vastasseisus Orenburgiga avas Harin 49. minutil mänguskoori ning kuigi suutsid vastased 64. minutil viigistada, siis lõppsõna jäi Ahmatile.

70. minutil vormistas Harini täpse tsenderduse väravaks albaanlane Odise Roshi, mis jäi ka mängu viimaseks võrgusahistamiseks.

Harin jõudis Eesti meistriliigas pallida 118 kohtumises, lüües nendes 45 väravat. Maardust pärit Harini vend on Eesti jalgpallikoondislane Dmitri Kruglov.