Liverpooli suurim staar Mohamed Salah heitluses Norwichi vastu.
Liverpooli suurim staar Mohamed Salah heitluses Norwichi vastu. Foto: Xinhua / ZUMAPRESS.com

Eile õhtul sai avapaugu Inglismaa kõrgliiga, kui vastamisi läksid Ragnar Klavani endine koduklubi Liverpool ja Norwich City. Biitlite linna meeskond võitis Premier League'i uustulnukat seisuga 4:1.

Skoor avati juba seitsmendal minutil, kui Norwichi mängumees Grant Hanley lõi palli õnnetult enda väravasse. Esimeseks pooltunniks olid asjad selged, sest Mohamed Salahi ja Virgil van Dijki pealelöögid tõid Anfieldi staadioni tulikirjale 3:0. 42. minutil sai jala valgeks belglane Divock Origi.

Teises vaatuses suutis mullu esiliigas mänginud Norwich ühe värava tagasi lüüa, kui 64. minutil jõudis sihile Soome koondislane Teemu Pukki. Karjääri jooksul Schalke, Glasgow Celticu ja Brondby tiime esindanud soomlane sai eelmisel hooajal kirja 29 tabamust.

39. minutil tabas Liverpooli väiksemat sorti šokk, sest platsilt oli sunnitud lahkuma väravavaht Alisson. Teda asendas äsja West Ham Unitedist tulnud hispaanlane Adrian.