Manchester United Inglismaa meistriks? Eksperdid: vara veel

Leicesterist 80 miljoni naela eest Manchester Unitedisse siirdunud keskkaitsja Harry Maguire (vasakul) näitas kohe esimeses mängus oma väärtust, lüües enda valvatava ala puhtaks.

FOTO: Martin Rickett/PA Wire/PA Images/Scanpix

Eelmisel aastal Manchester Unitedi jalgpallimeeskonna peatreeneri kohalt minema löödud kuulus portugallane Jose Mourinho pakkus mõne päeva eest, et pigem tulevad Inglismaa meistriks Manchester City varumehed kui United. Kas Punaste Kuradite pühapäevane 4:0 võit Chelsea üle sunnib nendega tänavusel hooajal siiski arvestama kui tiitlipretendentidega?

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Asjatundjad nendivad, et United tegi viimasel pooltunnil muljet avaldava partii, kuid teda on veel vara asetada ühele pulgale Inglismaa liiga suursoosikute City ja Liverpooliga. Telekanali Sky Sports eksperdina tööle hakanud Mourinho arvamus Unitedist paranes esimese mängu järel, kuid mitte eelmises lauses mainitud kahe tiimiga samale tasemele. ManU ja Inglismaa koondise endine kaitsja Gary Neville näeb oma kunagise koduklubi puhul võimalust taas tippu tõusta, aga märgib, et selleks tuleb varuda mõni aasta kannatust.

Tagasi üles