Andy Murray jätab US Openi vahele

Andy Murray Cincinnatis

FOTO: Gary Landers / AP

Endine maailma esireket Andy Murray (ATP 324.) teatas Cincinnanti kõrgetasemelise tenniseturniiri pressikonverentsil, et ei mängi aasta viimast suure slämmi turniiri - USA lahtiseid. 

Murray pidas pärast jaanuaris toimunud puusaoperatsiooni oma esimese mängu meeste üksikmängus, kui jäi Cincinatti turniiri avaringis alla Richard Gasquet'le (ATP 56.) 4:6, 4:6. 

Võistlusjärgsel pressikonverentsil teatas Murray, et kuigi US Openi korraldajad pakkusid talle turniiriks vabapääset, otsustas ta loobuda.

«Minu jaoks jagati US Openi vabapääsemeid liiga varakult. Ma ei saanud ilma mängupraktikata otsust langetada. Ma ei tea, kuidas mu keha mängudele vastu peab. Ma pole veel kogenud, kuidas ma tunnen end pärast matše ja kui kiirelt ma taastun,» sõnas vigastuspausilt naasnud Murray.

Šotlane on varasemalt korduvalt maininud, et ei soovi minna US Openi viiesetilistele matšidele vähese mängukogemuse pealt.

US Openist loobumine šotlasele mängupausi siiski ei tähenda. Järgmisel nädalal plaanib Murray üksikmängus kaasa teha Winston-Salem Openil.

Tagasi üles