Neidude U17 koondis läheb vastamisi Valgevenega

Pildil Marta Raidna kevadel toimunud kodusel UEFA sõprusturniiril.

FOTO: Foto: Jana Pipar/jalgpall.ee

Tüdrukute jalgpalli U17 koondist ootab järgmisel nädalal võõrsil ees kaks maavõistlust Valgevene eakaaslastega.

Koondis koguneb 20. augustil, kui enne äralendu tehakse ühine treening TNTK staadionil ning Minski poole asutakse teele järgmisel päeval.

Esimene kohtumine peetakse neljapäeval, 22. augustil kell 17.00 ning uuesti minnakse vastamisi 24. augustil kell 12.00. Mõlemad mängud toimuvad Minskis Valgevene Jalgpalli Liidu treeningkeskuses.

Nende kohtumistega valmistutakse 20.-26. oktoobrini Slovakkias toimuvaks EM-valikturniiriks, kus meie noortekoondise vastasteks on lisaks võõrustajatele Soome ja Austria koondised.

U17 koondise koosseis maavõistlusteks Valgevenega:

Väravavahid

Annemai Lutter (21.12.2004) – Rakvere JK Tarvas

Victoria Vihman (05.08.2004) – FC Kuressaare

Kaitsjad

Gretel Tiivel (26.05.2003) – Tallinna FC Flora

Anett Joandi (04.11.2004) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Aiki Suits (28.06.2003) – Pärnu JK

Birgit Pajumäe (09.12.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN (laenul Vändra JK Vaprusest)

Sandra Liir (26.07.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Gabriela Busch (06.10.2004) – JK Tabasalu

Merily Jüris (17.04.2003) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad ja ründajad

Kärt Hüdsi (04.09.2003) – Põlva FC Lootos

Anastasija Fjodorova (02.08.2003) – Tallinna FC Ajax

Anna-Liisa Joandi (13.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Marta Raidna (07.08.2003) – Tallinna FC Flora

Karolin Ulmre (05.05.2003) – Tallinna FC Flora

Sandra Pärn (24.04.2003) – JK Tabasalu

Lisette Liige (13.08.2003) – Paide Linnanaiskond

Katarina Põldur (02.08.2003) – JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN

Marta Liisa Staalfeldt (02.12.2004) – Nõmme Kalju FC

Karoly Kasuk (24.01.2003) – Tallinna FC Flora

Žanna Smirnova (30.04.2003) – JK Tallinna Kalev (laenul TJK Legionist)

Peatreener: Kaidi Jekimova

Abitreener: Kristiina Møller

Väravavahtide treener: Ats Kutter

Füsioterapeudid: Daria Narõškina ja Riina Riisik

Videoanalüütik: Egon Eret Rinaldo

Tagasi üles