Kanepi võitis Bronxi turniiri eelringis Kanada tennisisti

Christopher Krutto
Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: Aaron Doster / USA TODAY Sports

Eesti tennisist Kaia Kanepi (WTA 77.) alistas eile õhtul peetud New Yorki tenniseturniiri eelringis Kanada tennisisti Eugenie Bouchardi (WTA 114.) 6:4, 3:6, 6:3 ja jõudis teise eelringi.

Esimeses setis suutis Kanepi kiirelt murda ja asus varakult mängu 2:0 juhtima. Siiski suutis Bouchard kohe tagasi murda ja matš kulges võrdselt, kuni eestlanna suutis seisul 4:3 murda ja pani ennast tugevasse seisu. Kuigi kanadalanna murdis taas kohe tagasi, suutis Kanepi otsustavas geimis näidata paremat mängu ja võitis esimese seti 6:4.

Teist setti alustas esimeses geimis murdega 25-aastane kanadalanna ja tegi seda taas seisul 1:3. Kuigi eestlanna suutis seisul 2:5 tagasi murda, näitas paremat minekut viimases geimis Bouchard ja eestlanna kaotas seti 3:6.

Otsustavas setis haaras initsiatiivi Kanepi, kes suutis tänu kahele murdele minna seda juhtima 4:1. Kuigi kanadalanna murdis järgmises geimis tagasi, lõpetas tugevamalt eesti paremuselt teine tennisist, kes vormistas mängu lõpptulemuseks 6:4, 3:6, 6:3.

Teises eelringis läheb Kanepi vastamisi jaapanlanna Mayo Hibiga.